Zespół

Poznaj psychoterapeutów i psychologów w gabinecie psychoterapii Bloom

Izabela Wróblewska

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień, uczestnikiem 2 etapu programu szkoleniowego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

Tworzę z Klientami bezpieczną przestrzeń, w której najważniejsze jest zrozumienie, zaufanie i wsparcie. Liczy się relacja i dobre zrozumienie trudności. Bez oceniania.


 

Zmiana nie następuje wtedy, kiedy probujemy być inni niż jesteśmy - zmiana może nastąpić wtedy, kiedy uświadamiamy sobie, jacy jesteśmy naprawdę


 

Życie to podróż do samopoznania, a psychoterapia jest mapą, która pomaga odnaleźć drogę. Odkrywajmy razem zakamarki własnej duszy i budujmy razem drogę ku równowadze i pełni.

Kamila Szałas

Jestem mgr psychologii (ścieżka kliniczna) oraz psychoterapeutą w trakcie 4 letniego szkolenia. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi oraz parami. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, szkoła ta posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Bardzo ważne jest dla mnie podmiotowe traktowanie drugiego człowieka oraz poszanowanie jego doświadczeń, myśli, uczuć oraz emocji. W mojej pracy kluczowe są dla mnie etyka zawodowa, dobrostan pacjenta oraz relacja terapeutyczna oparta na akceptacji oraz zaangażowaniu. Wykorzystuję elementy dialogu motywacyjnego oraz bliski jest mi nurt psychologii pozytywnej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym J. Babińskiego oraz Ośrodku Psychoterapii i Analizy Grupowej "Archetypy".

Arkadiusz Dydziński

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie kursu psychoterapii w nurcie Gestalt. Jako Trener Focusingu, aktualnie w procesie certyfikacji w Polskim Instytucie Focusingu, wykorzystuję szeroki zakres podejść humanistycznych, doświadczeniowych i egzystencjalnych. Moją specjalizacją jest praca z neuroróżnorodnością.

W mojej praktyce prowadzę terapie indywidualne dla osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się również w poradnictwie wychowawczym dla rodziców, grupach wsparcia oraz treningach umiejętności społecznych. Cały czas rozwijam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i regularne superwizje, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Jeśli szukasz wsparcia w trudnościach, chętnie Cię przywitam w moim gabinecie.


 

ADHD to nie tylko wyzwanie, to unikalny sposób myślenia. W kolorze chaosu tkwi geniusz. Odkrywajmy moc skupienia w tej niezwykłej podróży.


 

Nie można poprzez myślenie nauczyć się nowych zachowań - to poprzez nowe zachowania można nauczyć się nowego myślenia

Karolina Grelak

Jestem psychologiem, członkiem PTDBT oraz PTTPB, specjalizującym się w terapii dialektyczno-behawioralnej oraz poznawczo-behawioralnej. Aktualnie uczestniczę w szkole psychoterapeutycznej na Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Moje doświadczenie zdobywałam podczas licznych staży i praktyk, m.in. w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim.

Niezwykle ważne dla mnie jest ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i młodzieżą, skupiając się głównie na obszarach takich jak: zaburzenia osobowości, dysregulacja emocji, lęk, choroba afektywna dwubiegunowa, depresja oraz anhedonia.

Katarzyna Zawisza

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ponadto, jestem trenerem, psychodietetykiem i interwentem kryzysowym.

Moje podejście jest holistyczne, uwzględniając ciało, psychikę, dietę, nawyki i relacje społeczne. Specjalizuję się w pomocy pacjentom znajdującym się w kryzysie, a moje doświadczenie zdobywałam współpracując z placówkami oświatowo-wychowawczymi, placówkami wsparcia dziennego oraz poradniami zdrowia psychicznego.


 

Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie.


 

Największe znaczenie ma to, co sami myślimy na swój temat.

Paulina Gniadzik

Podczas sesji kieruję się empatią i otwartością. Pomagam z trudnościami w obszarze relacji, stresu, lęku, złości, smutku, niskiego poczucia własnej wartości i w sytuacji żałoby. Wspieram w pokonywaniu depresji, stanów lękowych i nadmiernego stresu. Towarzyszę w bezpiecznym przechodzeniu przez kryzysy, pomagam odzyskać stan równowagi.

Dyplom psychologa zdobyłam na UKSW (ze specjalnością psychologii pracy i stresu). Obecnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w obszarze psychoterapii w nurcie poznawczo - behawioralnym w CBT-EDU.

Maria Król

Jestem psycholożką i uczestniczką całościowego 4-letniego kursy psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży i wolontariatów z zakresu psychoterapii, poradnictwa psychologicznego osób dorosłych, dzieci i młodzieży w Polsce oraz za granicą.

W swojej pracy skupiam się na szczerej i otwartej relacji terapeutycznej, opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy. Posługuję się metodą TFP (Transference-Focused Therapy) - psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu. Pomagam osobom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym trudności związanych z relacjami, obniżonym nastrojem i lękiem.


 

Nurt psychodynamiczny pozwala nam zrozumieć, że nie tylko to, co pamiętamy, ale także to, co zapomnieliśmy, kształtuje nasze decyzje.