Zespół

Poznaj psychoterapeutów i psychologów w gabinecie psychoterapii Bloom

Izabela Wróblewska

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień, uczestnikiem 2 etapu programu szkoleniowego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

Tworzę z Klientami bezpieczną przestrzeń, w której najważniejsze jest zrozumienie, zaufanie i wsparcie. Liczy się relacja i dobre zrozumienie trudności. Bez oceniania.


 

Zmiana nie następuje wtedy, kiedy probujemy być inni niż jesteśmy - zmiana może nastąpić wtedy, kiedy uświadamiamy sobie, jacy jesteśmy naprawdę


 

Życie to podróż do samopoznania, a psychoterapia jest mapą, która pomaga odnaleźć drogę. Odkrywajmy razem zakamarki własnej duszy i budujmy razem drogę ku równowadze i pełni.

Kamila Szałas

Jestem mgr psychologii (ścieżka kliniczna) oraz psychoterapeutą w trakcie 4 letniego szkolenia. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi oraz parami. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, szkoła ta posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Bardzo ważne jest dla mnie podmiotowe traktowanie drugiego człowieka oraz poszanowanie jego doświadczeń, myśli, uczuć oraz emocji. W mojej pracy kluczowe są dla mnie etyka zawodowa, dobrostan pacjenta oraz relacja terapeutyczna oparta na akceptacji oraz zaangażowaniu. Wykorzystuję elementy dialogu motywacyjnego oraz bliski jest mi nurt psychologii pozytywnej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym J. Babińskiego oraz Ośrodku Psychoterapii i Analizy Grupowej "Archetypy".

Arkadiusz Dydziński

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie kursu psychoterapii w nurcie Gestalt. Jako Trener Focusingu, aktualnie w procesie certyfikacji w Polskim Instytucie Focusingu, wykorzystuję szeroki zakres podejść humanistycznych, doświadczeniowych i egzystencjalnych. Moją specjalizacją jest praca z neuroróżnorodnością.

W mojej praktyce prowadzę terapie indywidualne dla osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się również w poradnictwie wychowawczym dla rodziców, grupach wsparcia oraz treningach umiejętności społecznych. Cały czas rozwijam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i regularne superwizje, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Jeśli szukasz wsparcia w trudnościach, chętnie Cię przywitam w moim gabinecie.


 

ADHD to nie tylko wyzwanie, to unikalny sposób myślenia. W kolorze chaosu tkwi geniusz. Odkrywajmy moc skupienia w tej niezwykłej podróży.


 

Nie można poprzez myślenie nauczyć się nowych zachowań - to poprzez nowe zachowania można nauczyć się nowego myślenia

Karolina Grelak

Jestem psychologiem, członkiem PTDBT oraz PTTPB, specjalizującym się w terapii dialektyczno-behawioralnej oraz poznawczo-behawioralnej. Aktualnie uczestniczę w szkole psychoterapeutycznej na Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Moje doświadczenie zdobywałam podczas licznych staży i praktyk, m.in. w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim.

Niezwykle ważne dla mnie jest ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i młodzieżą, skupiając się głównie na obszarach takich jak: zaburzenia osobowości, dysregulacja emocji, lęk, choroba afektywna dwubiegunowa, depresja oraz anhedonia.

Ada Adamczuk

Jestem psycholożką i psychoterapeutką, której pasją jest pomaganie ludziom w osiąganiu zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w psychologii sądowej.

Moje doświadczenie w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi zdobywałam w placówkach wsparcia dziennego, fundacjach oraz w telefonie wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym. W mojej pracy terapeutycznej korzystam z różnych technik i nurtów, m.in. treningu uważności, terapii TSR oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta, dbając o stworzenie bezpiecznej i wspierającej atmosfery terapeutycznej podczas konsultacji. Moje wartości to szacunek, bezpieczeństwo i pełna dyskrecja


 

Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie.


 

Największe znaczenie ma to, co sami myślimy na swój temat.

Paulina Gniadzik

Podczas sesji kieruję się empatią i otwartością. Pomagam z trudnościami w obszarze relacji, stresu, lęku, złości, smutku, niskiego poczucia własnej wartości i w sytuacji żałoby. Wspieram w pokonywaniu depresji, stanów lękowych i nadmiernego stresu. Towarzyszę w bezpiecznym przechodzeniu przez kryzysy, pomagam odzyskać stan równowagi.

Dyplom psychologa zdobyłam na UKSW (ze specjalnością psychologii pracy i stresu). Obecnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w obszarze psychoterapii w nurcie poznawczo - behawioralnym w CBT-EDU.

Maria Król

Jestem psycholożką i uczestniczką całościowego 4-letniego kursy psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży i wolontariatów z zakresu psychoterapii, poradnictwa psychologicznego osób dorosłych, dzieci i młodzieży w Polsce oraz za granicą.

W swojej pracy skupiam się na szczerej i otwartej relacji terapeutycznej, opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy. Posługuję się metodą TFP (Transference-Focused Therapy) - psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu. Pomagam osobom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym trudności związanych z relacjami, obniżonym nastrojem i lękiem.


 

Nurt psychodynamiczny pozwala nam zrozumieć, że nie tylko to, co pamiętamy, ale także to, co zapomnieliśmy, kształtuje nasze decyzje.


 

Jednym z warunków dobrego związku z drugim człowiekiem jest założenie, że nigdy nie będzie go można w pełni poznać.

Marta Chrząszcz-Pudełko

Jestem certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień z doświadczeniem w prowadzeniu terapii zarówno indywidualnej, jak i grupowej, oraz pracy z rodzinami osób uzależnionych, współuzależnionych oraz osób z syndromem DDA i DDD. Pracuje również jako mediatorka szkolna oraz przeprowadzam superwizję nauczycielską z elementami rozwoju osobistego, pomagam rodzicom dzieci w trudnościach związanych z edukacją.

W mojej pracy terapeutycznej najważniejsze jest budowanie solidnej relacji z pacjentem. Ufność i szczerość podczas naszych rozmów są kluczowe dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów terapii. Wspólnie, w spokojnej atmosferze gabinetu, staramy się odkryć i wykorzystać mocne strony oraz atuty pacjenta, które mogą pomóc mu wprowadzić istotne zmiany w życiu.

Denis Sokołowski

Prowadzę terapie indywidualne i terapie par. Pracuję z osobami dotkniętymi traumą, stresem pourazowym PTSD, kryzysem psychicznym i rozwojowym. Pomagam w zaburzeniach emocjonalnych oraz relacjach interpersonalnych.

Pracuję z osobami, które doświadczają trudności w swoim życiu, takie jak lęki (lęk uogólniony, fobie, napady paniki); cierpiące z powodu niskiej samooceny. Jeśli zmagasz się z epizodami depresji, uczuciem pustki i samotności, spadkiem motywacji i apatią, zapraszam na konsultację. Pomagam również osobom mającym trudności z nawiązaniem relacji oraz z własnymi intensywnymi emocjami. Świadczę pomoc osobom potrzebującym wsparcia w adaptacji – emigrantów, repatriantów i migrantów przymusowych.

Studiowałem pielęgniarstwo w Odessie, następnie medycynę w Kijowie, którą po eskalacji wojny na Ukrainie kończę w Łodzi. Obecnie jestem w trakcie pięcioletniego kursu terapii w nurcie Gestalt w Kyiv Gestalt University, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) i Europejskie Towarzystwo Psychoterapii (EAP). Zawodowo wykorzystuję głównie metody i techniki należące do nurtu Gestalt.


 

Rzeczywistość to nie to co nas otacza, lecz to co sami budujemy.